24 тур. Важка перемога над Джуніорс з рахунком 3-2.

в Тур за туром
Чемпіонат Київщини-2021. 24 тур. 23 жовтня, субота, 15:00.
Денихівка, стадіон «Денихівка Арена»

ДЕНГОФФ (Денихівка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 3:2 (Рогульчик, 19, 51, Лагойко, 27 — Чорномаз, 9, Сікорський, 10).

Арбітри Шурман — Дашко, Величко. Спостерігач арбітражу Маслов.

У Денихівці чудове футбольне поле, а після того, як поляні зробили нову коротшу «зачіску», стало, ще краще. Гра мала значне значення для двох команд і якщо нічия, ще могла задовольнити «Денгофф», то для «Джуніорс» була потрібна перемога. Хлопці з «Денгоффа» розуміли у «Джуніорс» не все гаразд, вони втратили кілька балів у останніх турах, поступились їм другої сходинкою у турнірній таблиці, то коли ж, вигравати, як не зараз на своєму полі за підтримки своєї «торсіди».

Однак, «Джуніорс», котрий раніше вдало грав проти «Денгофф» мав свої сподівання на цю гру.

І сподівання футболістів з Шпитьків почали здійснюватися.

На 9-й хвилині, футболіст Шевчук «Джуніорс» подає кутовий, гарна висока траєкторія, воротарь Григоренко, тільки, спостерігає за польотом м’яча. Рефері добре бачить, що один з гравців «Джуніорс» смикає Солонину за руку, виключаючи його з епізоду боротьби за м’яч. І Чорномаз першим вискочив на м’яч, і з двох метрів вгатив його у ворота. Рахунок відкрито 0-1.

Глядачі здивовані таким початком, однак продовжують підтримувати місцеву команду.

Проходить 44-ри секунди, і рахунок стає 0-2. Це Сікорський, приймає довгу вертикальну передачу, проходить по центру до лінії штрафної за пасивної реакції захисників. Можливо, Григоренко забарився з виходом, смикнувся і зупинився, і не зміг завадити м’ячу потрапити у ворота, реакція не врятувала м’яч від руки поскакав у ворота, 0-2.

Так треба підсилювати захист кількістю, якість сьогодні не працює. А можливо треба робити заміни. І на 17-й хвилині, виходить на поле досвідчиний захисник Роман Воробей.

Звичайно згадують того хто забив гол і хто зробив асист.
Я перерахую усіх гравців, що торкались м’яча, у гольовій атаці «Денгоффа».Тимур Рустамов вибив м’яч із під ноги нападника на Євгена Солонину, той робить довгий пас на Павла Дацюка, Павлу у перед просунутись невдалося, і він відкатує на Солонину, той переходить центральну лінію і справа подає у центр на Ігора Бровка, в один дотик скидка у штрафний майданчик, де з гострого кута пробуває Артем Рогульчик, рахунок стає 1-2. Це трапилось на 19 хвилині.

На 27-й хвилині, швидкий розіграш кутового, Бровко навішую на ближню штангу, де Лагойко без перешкод головою відправляю «шкіряного» у сітку, рахунок вже 2-2. Не так і погано.

Третій гол «Денгофф» вже забив у другому таймі, на 51-й. Запресингували футболістів «Джуніорс», котрі випустили м’яча за бокову лінію. І всього 7 секунд тривала атака, Ярослав Гаврилюк – цей двигун команди вкидає на Дацюка, Павло наближається до лінії карного майданчика, передача на Гаврилюка, як він встиг, той з лінії воріт робить простріл, де Рогульчик фінтом позбавляється захисника і падаючи пробиває під самісіньку штангу, Денгофф попереду 3-2.

Далі обидві команди атакували, у захисті, іноді, збивалися на «відбій». Васильченко і Третяк мали гарні моменти забити та заспокоїти гру. А так боротьба трималася до свистку судді.

Вища ліга. Турнірна таблиця після 24 туру.