ДЕНГОФФ                               СОКІЛ
     (Денихівка)                                                          (Михайлівка-Рубежівка)
Склад нашої команди:
"ДЕНГОФФ":  Головний тренер - Собкович Олександр.
Стартовий склад: №23 Григоренко Олександр, №4  Лагойко Артем, №3  Касабуцький Дмитро, №16 Бровко Ігор, №14 Дмитренко Олег, №6  Чепурний Андрій, №22 Захарченко Костянтин, №17 Третяк Сергій, №8 Рустамов  Тимур, №6 Солонина Євген, №11 Василенко Денис
Запасні гравці: №1 Ставицький Ярослав, №33 Гаврилюк Ярослав, №13 Ключик Андрій, №7  Воробей Роман, №18 Ткаченко Роман, №9 Дацюк Павло, №19 Рудика Антон.
З початку коментар до гри, а потім відео моментів з гри.
Матч обслуговувала бригада суддів у складі:
Шурман — Чопілко, Ступак.
Спостерігач арбітражу Березка

Матч почався с симуляції футболіста «Сокола», котрий кричав “с#ка бл#ть” наче йому зломали ногу. Досвідчений арбітр Денис Шурман повівся на цей несамовитий крик і показав «жовту» Денису Васильченко вже на першій хвилині. Навчені сумним досвідом, гравці «Денгоффа» знизили інтенсивність пресингу. На цьому фоні «Сокіл» виглядав добре. На 12-й хвилині Максим Ломако прийняв вертикальний пас, просунувся у перед і зблизька забив у ближній кут. Сокіл аж роздухарився, однак Ігор Бровко показав, хто на полі господар. Під пресингом Денис Васильченко відбирає м’яча на половині «Сокіла» пасує на Бровка, котрий попер у штрафну, не віддав пас на Третяка, котрий був на гольовій точці і хоч м’яча не отримав, відволікав захист на себе. А Бровко фінтами вийшов на убойну позицію і пробив у дальній кут, рахунок став 1-1.

На 32-й хвилині, Євген Солонина з центрального кола робить діагональний пас направо Андрію Чеперному, а Чепа діагонально у вільну зону коло 11-тиметрової позначки, куди вбігає Третяк і у стрибку ногами пробиває в голкіпера, котрий м’яча не зафіксував, як то кажуть м’яч опинився у сітці, рахунок став 2-1 на користь «Денгоффа».

«Денгофф» така команда де кожен може забити. На 39-й хвилині спрацювала «домашня» заготовка. Був «стандарт», прийняли участь Васильченко, Бровко і відправив м’яча у сітку Тимур Рустамов. Дуже красивий вийшов розіграш і гол, Соколи і не зрозуміли як так. 3-1.

До кінця 1-го тайму відзначився ще раз Третяк, на цей раз головою після кутового поданого Васильченком, також схоже це награній розіграш, 4-1. Це був 128 гол Сергія у Чемпіонатах Київщини, він очолив реєстр бомбардирів, раніше Панфілов з 126-ти голами був на вершині списку. У чемпінаті Сергій з 19-ми голами, також лідирує. Вся команда "Денгофф" бажає щоб Сергій ще покращив результат. Про це в істаграм.

Який би протилежний настрій не був у роздягальнях, гості розуміли, що шансів на успіх не має. Однак все рівно боролися. Пішли заміни, гру Денгоффа вони підсилювали, а гра Сокіла була на тому ж рівні.

Тому закономірно Денгофф забив двічі. Рудика, що вийшов на заміну, після пресингу в якому прийняли участь Гаврилюк і Солонина, його був асист, влучним ударом зробив рахунок 5-1.

Потім  реф призначив 11-тиметровий у ворота «Денгоффа», з трибуни важко було розгледити порушення. Воротар Олександр Григоренко не став гадати, а грав по м’ячу. Сапоненко пробив безвідповідально, і Олександр відбив м’яча, першим на м’ячі був Андрій Ключик і головою відправив його на кутовий.

І ще гол, кутовий подає, якщо не помиляюсь Роман Воробей, м’яч   вилетів з карного майданчику, першим на м’ячі Бровко, в один дотик грає у м’яч. А вже у карному Солонина виграє боротьбу, скидає груддю м’яч під удар за «комірець». 6-0 глядачі задоволені і чекають результати інших матчів. Наводимо їх.

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — 0:0.

Арбітри Задиран — Докучай, Андреєв. Спостерігач арбітражу Іваненко.

ДИНАМО (Фастів) — ЮНІОР (Макарів) — 1:0 (Петрина, 35).

Арбітри Горбенко — Чопілко, Ступак. Спостерігач арбітражу Романюк.

ДРУЖБА (Мирівка) — РОНІН (Лісне) — 2:0 (Мачуленко, 47, 53).

Арбітри Родіоненко — Чернишов, Дудка. Спостерігач арбітражу Кіряхно.

КОЛОС (Пустоварівка) — ГОРОДОК-1998 (Васильків) — 3:0 (В.Музика, 14, у свої ворота, Шевченко, 53, Скороход, 67).

Арбітри Титов — Іващенко, Дашко. Спостерігач арбітражу Зубавленко.

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ФК КАЛИНІВКА — 2:2 (Постоловський, 36, Возний, 90+3 — Сек, 45+1, Соума, 86).

Арбітри Величко — Близнюк, Закусило. Спостерігач арбітражу Куб’як.

ДЕНГОФФ (Денихівка) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 6:1 (Бровко, 14, Третяк, 32, 44, Рустамов, 39, Рудика, 76, Солонина, 86 — Ломако, 12). Нереалізований пенальті: Сапоненко (Сокіл, 79).

Арбітри Скрипник — Якименко, Закусило. Спостерігач арбітражу Пилипенко.

НИВА (Бузова) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 2:0 (Лещенко, 66, у своїх ворота, Головатенко, 87). Нереалізований пенальті: Миколаюк (Нива, 54).

Арбітри Шурман — Чопілко, Ступак. Спостерігач арбітражу Березка.