Перша перемога в Ірпіні

в Тур за туром

Якщо матч 9-го туру, а це 1-е коло Чемпіонату ще вважався центральним, тому що грали «золотий» і «бронзовий» призери. Денгофф мав 16 балів і був на 4-му місці, а Кудрівка відставала на 2 бали і займала 6-ту сходинку у таблиці. Та гра була у одну «калитку», повний розгром. З рахунком 3-0 переміг Денгофф. Голи забивали Дацюк і Воробей двічі, один з 11-тиметрового удару. Після матчу Кудрівка вже відставала на 5 балів.
Перед грою 18-го туру, що відбувалася в Ірпіні, команда Кудрівка так і залишилась на 6 місці, поступаючись Денгоффу вже 8 балів при тому що Денгофф вийшов на 3-те місце.

Склади команд:
"КУДРІВКА":  Тренер – Протченко Олександр.

Стартовий склад: №1 Румянцев Ігор, №99 Бачинський Віктор, №22 Лещенко Максим, №77 Здоренко Нікіта, №19 Нагорний Павло, №90 Боровець Максим, №3 Проневич Дмитро, №16 Іващик Владислав, №9 Долгопятов Олександр, №10 Продан Василь, №20 Литовченко Олексій. Запасні: №31 Следзевський Андрій, №7 Кушнір Євген, №70 Лаштур Олексій, №33 Мітленко Костянтин, №8 Дорошенко Владислав, №80 Долженко Сергій, №21 Кузьменко Максим.

"ДЕНГОФФ":  Головний тренер - Собкович Олександр.
Стартовий склад: №23 Григоренко Олександр, №4  Лагойко Артем, №3  Касабуцький Дмитро, №33 Гаврилюк Ярослав, №16 Бровко Ігор, №14 Дмитренко Олег, №6  Чепурний Андрій, №13 Ключик Андрій, №7  Воробей Роман, №22 Захарченко Костянтин, №17 Третяк Сергій. Запасні: №88 Рафальський Ярослав, №18 Ткаченко Роман, №9 Дацюк Павло, №10 Тищенко Артем, №19 Рудика Антон, №12 Тищенко Станіслав.

А зараз про саму гру, котра знов виявилась центральною, бо тут точилась справжня боротьба за перемогу. З усіх ігор Денгоффа, що у бачив, суперник був найкраще фізично готовий. Зазвичай команди втомлювались вже за 15 хвилин до кінця гри, а Кудрівка трималась до 85 хвилини, а потім вже дві команди грали «на жилах».
Справжніх моментів для взяття воріт у першій половині матчу було не багато. Команди грали, з опаскою за свої ворота. Небезпека біля воріт «Денгоффа» виникала після втрат на своїй половині, через надмірну впевненість одного захисника, що зловживав обвідкою. Впевнено провів гру воротар «Денгоффу» Олександр Григоренко. Чому не забили у першому таймі, бо склад був незвичний. Пропускали ігри через жовті картки, травми і хвороби. Деякі футболісти були змушені грати не на своїх позиціях. А ще футбольне поле, одне з гірших де грають команди з Чемпіонату Київської області.
Після замін у перерві, досить швидко вдалося забити, це була ідеальна і швидка комбінація, котру розпочав і закінчив Павло Дацюк. Павло віддає довгий діагональний пас на кут карного майданчику Кості Захарченку, у штрафну вчить Дмитро Касабуцький і отримує пас, робить простріл на лінію воротарської площі, де на випередження Рома Ткаченко б'є в упор, воротар Румянцев відбив на Павла Дацюка, що прибіг у воротарську і Павло добиває м’яча у сітку, рахунок став 1-0 на користь команди «Денгофф». І динихівцям вдалося втримати переможний рахунок, це була перша перемога на полі «Кудрівки» в Ірпіні на Центральному стадіоні. Момент голу дивиться на відео з 1-ї хвилини 52-ї секунди.
На жаль, ця перемога нам нічого не дала усі чотири лідера здобули впевнені перемоги.
Подяка десанту з Денихівки, що підримує команду.

fans

Наводжу результати 18 туру, що відбувся 11 вересня 2021 року.

СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — НИВА (Бузова) — 1:3 (Охременко, 87 — Головатенко, 7, Миколаюк, 57, Сомов, 80, пн).
Арбітри Грицай — Мошковський, Дудка. Спостерігач арбітражу Лісенчук.

ЮНІОР (Макарів) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0:12 (Купрій, 30, Бондаренко, 37, 75, Васильєв, 40, 85, Сікорський, 48, 60, Васянович, 56, Стеценко, 58, Рубльов, 67, 80, Шевчук, 82). Нереалізований пенальті: Сікорський, 48.
Арбітри Іващенко — Чорний, Данильченко. Спостерігач арбітражу Родіоненко.

РОНІН (Лісне) — ДИНАМО (Фастів) — 4:2 (Пуди, 21, 69, Дероган, 56, Лактіонов, 89 — Гончаренко, 31, Цап, 87, пн).
Арбітри Задиран — Мельниченко, Ступак. Спостерігач арбітражу Павленко.

ГОРОДОК-1998 (Васильків) — ДРУЖБА (Мирівка) — 0:4 (Мачуленко, 29, 55, 65, Шевчук, 86). Вилучення: Фабрика (Городок, 87).
Арбітри Кузовлєв — Дашко, Буглак. Спостерігач арбітражу Романюк.

ФК КАЛИНІВКА — КОЛОС (Пустоварівка) — 4:2 (Калінін, 20, Краснопір, 25, 62, 90 — Кострома, 6, 66).
Арбітри Скрипник — Якименко, Андреєв. Спостерігач арбітражу Шельменко.

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 5:0 (Обулор, 37, Вдовіченков, 45, пн, 84, Васильєв, 86, Приходько, 90).
Арбітри Кутаков — Докучай, Буряк. Спостерігач арбітражу Карпина.

КУДРІВКА (Ірпінь) — ДЕНГОФФ (Денихівка) — 0:1 (Дацюк, 54).
Арбітри Коняшин — Грушко, Дубовий. Спостерігач арбітражу Чепіль.