Денгофф засмутив Софію

в Тур за туром

У 16 турі грали з таким собі середняком Чемпіонату «Софією» з Софіївський-Борщагівки, це така команда у котрій начебто потрібно вигравати, однак треба грати обережно і водночас агресивно. У «Денгоффа» був такий стартовий склад:  №23 Григоренко Олександр, №33 Ярослав Гаврилюк, №4 Лагойко Артем, №16 Бровко Ігор, №14 Дмитренко  Олег, №21 Чепурний Андрій, №8 Русланов Тимур, №5 Солонина Євген, №10 Тищенко Артем, №11 Рудика Антон, №17 Третяк Сергій
З початку гри хазяї, як поперли, активними були усі, особливо Джошуа. А їх капітан 33-й номер Віктор Мельник гасив атаки Денгоффа за рахунок брудної гри, отримав «жовту» картку став обережним і вже сам страждав від хлопців, котрі йому почали мститись. То можна сказати, що запали у «Софії» вистачило хвилин на десять, і вони втратили ініціативу.
Денгофф створив кілька небезпечних моментів, які закінчувались кутовими, почав давати результат високий пресинг. 15-й хвилина, кутовий зліва, хазяї тричі невдало вибивали м’яча верхом, поки у ситуацію не втритувся Олег Дмитренко, пас в один дотик на Сергія Третяка, що з кута воротарського майданчика перекинив воротаря, захисник намагався вибути м’яча, но допоміг йому опинитися у сітці воріт, 0-1.
Другий через три хвилини, знов колективний пресинг на половині борщагівців, відібрали м’яча, Бровко з ним був вимушений відійти з центру на лівий фланг, здавалось небезпека для «Софії» минула, Бровко розвернувся і став рухатися від воріт. А шо далі, а далі точний пас-«черпак» на вихід Третяка, який головою вколочує «шкіряного» у сітку. 0-2.
За високого пресингу, легко, можна, наразитися на контр-атаку, рятуючи команду Євген Солонина обхопив футболіста «Софії» і отримав «жовту» картку від арбітра Кутакова. На жаль це не врятувало «Денгофф» від голу, після 3 пасів головою, Джошуа впевнено вдарив метрів з 10-ти, рахунок став 1-2.
І «Софія» повернулась у гру.
У другому таймі, шанси забити мали обидві команди. У другому таймі грали такі гравці, що виходили на заміну воротар Семено, польові №18 Ткаченко Роман, №3 Касабуцький Дмитро, №22 Захарченко Костянтин, №77 Воробей Роман, №13 Ключик Андрій, №9 Дацюк Павло.
«Софію» підвела не обережна гра, в результаті був вилучений №22 Корнейко Ігор за другу "жовту".
А бажання забити, коли всі кинулися атакувати, привело до 3-го пропущеного голу на 89 мінуті. Швидка атака, яку закінчували Костя Захаренко і Роман Ткаченко. 1-3.
Добавлені 4-ри хвилини нічого не змінили. Ще хочу сказати, велика частка у перемозі належить воротарям денихівців Григоренко Олександру і Семено Сергію.

РЕЗУЛЬТАТИ 16-го ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ КИЇВЩИНИ-2021 на 28 серпня.

СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — ДЕНГОФФ (Денихівка) — 1:3 (Джошуа, 40 — Третяк, 15, 18, Ткаченко, 89). Вилучення: Корнейко (Софія, 74).
Арбітри Кутаков — Чернишов, Тонковид. Спостерігач арбітражу Мазуренко.
РОНІН (Лісне) — ЮНІОР (Макарів) — 4:0 (Счастливцев, 22, 35, 80, Галич, 77).
Арбітри Грицай — Дудка, Дубовий. Спостерігач арбітражу Кіряхно.
ГОРОДОК-1998 (Васильків) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0:5 (Стеценко, 51, Рожок, 65, пн, Шевчук, 73, Купрій, 78, Самбурський, 86).
Арбітри Підпалий — Бабушкін, Середа. Спостерігач арбітражу Маслов.
ФК КАЛИНІВКА — ДИНАМО (Фастів) — 8:1 (Євдокимчик, 14, 36, пн, 56, Краснопір, 19, 25, 54, Матеваллі-Хіаві, 26, Соума, 75 — Гончаренко, 90). Вилучення: Аверін, 35, Нерубайло, 44 (обидва — Динамо).
Арбітри Титов — Величко, С.Романюк. Спостерігач арбітражу Д.Романюк.
СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДРУЖБА (Мирівка) — 1:3 (Васильєв, 27, пн — Листопад, 23, пн, Головко, 40, Миколайчук, 83). Вилучення: Миколайчук, 90+3.
Арбітри Задиран — Андреєв, Піценко. Спостерігач арбітражу Нілов.
КУДРІВКА (Ірпінь) — КОЛОС (Пустоварівка) — 0:0.
Арбітри Шевель — Волинець, Стельмах. Спостерігач арбітражу Іваненко.
МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — НИВА (Бузова) — 0:3 (Сомов, 3, 90+2, Зозуля, 73).