Проїхали по Межигір'ю, як катком

в Тур за туром

На матч 15-го туру Чемпіонату Киіівщини з командою "Межигір'е", "Денгофф" прибув на стадіон ФК "ДІНАЗ" у с.Лютіжі, набагато раніше супротивника.
Треба було хоч трошки звикнути до футбольного поля. А полю вже більше 10 років, воно штучне і не поновлювалося, поле це застаріле, жорстке як асфальт, тільки, що пофарбоване у зелений колір. "Межигір'е" звикло грати на такому полі, а що робити. Добре, що команди домовились почати гру о 18.00, було не так спекотно.

Гра 12-го туру у Денехівці закінчилась перемогою господарів з рахунком — 6:0. Голи забивали Бровко,  Рогульчик, С.Ключик, Васильченко, Третяк, Дацюк. Огляд того матчу. Однак денихівці не розраховували на легку гру, у перерві чемпіонату Межигір'е сутево підсилилось. І вже перші хвилини матчу показали, що команди налаштовані на перемогу. На 6-й хвилині атака по лівому завершилася навісом у воротарський майданчик від Бровка, воротарь не міг достати цей високий пас і Сергій Третяк опинився один на м'ячі, випригнув і головою відправив м'яча у сітку. Це заспокоїлу гру, а ініціатива перейшла до Межигір'я. Спокію у вболівальників Денгоффу за результат не було. Перша половина гри закінчилась з рахунком 1-0, на користь Денгоффа.

А друга половина, взагалі почалась з жахливої обрізки Ярослава Гаврилюка, котра привела до швидкої атаки, що завершилася голом у ворота Ленгоффа. М'яч забив Возний. Рахунок став 1-1.

У другому таймі на поле зявився нападник Артур Марійко і вже на 51-й хвилині проявив бомбардирські якості, миттєво оцінив сітуацію і майстерно перекинув м'яча над воротарем. 2-1 на користь Денгоффа. На жаль проти Артура завжди грають грубо і через декілька хвилин він отримав травму і залишив поле. Скажу, що зараз у Денгоффа такий склад досвідчиних футболістів, котрий при замінах вносить не тільки свіжисть у дії гравців, а міняє тактику, при гарному виконанні.

На 71-й хвилині ХХХ відібрав м'яча біля карного майданчика пробіг з м'ячем  по правому краю метрів 70, зробив навіс на 11-тиметрову позначку куди прибіг Сергій Третяк. Сергій прийняв і другим дотиком потужно і прицільно пробив, у кіпера шансів не було. Гра була зроблена, 3-1 на користь команди "Денгофф".

Через сім хвилин ювелірний пас зі своєї половини поля на вихід і Роман Ткаченко не став зближуватися з воротарем, а зразу пробив. Рахунок 4-1 попереду Денгофф.

До честі Межигір'я не покинуло грати, може грали за престиж або шукало свою гру, однак пропускало контр-атаки. Один раз їх від голу врядувало кочка на одиннадцяти метровій позначці. На 9+1 хвилині хозяї поля забили це Возний зробив дубль, іначе отримали моральне задоволеня. 4-2 не соромно програвати з таким рахунком.  Потім рефері не дав пенальті у їх ворота, що не врятувало Межигір'е від розгрому. Точний пас від Євгена Солонини на Ткаченко, а Рома вміє скидати з себе захисників і з лініїї карного, сильний і точний удар. Кінцевий рахунок 5-2 на користь хлопців з Денихівки. Денгофф залишився на 3-му місці, бо конкуренти теж перемогли.

І до Вашої увагу всі результати 15-го туру Чемпіонату Київської області плюс турнірна таблиця.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2021. 15 ТУР
                           21 серпня, 2021

РОНІН (Лісне) — СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — 0:0.

Арбітри Задиран — Мошковський, Настусенко. Спостерігач арбітражу Гриценко.

ЮНІОР (Макарів) — ГОРОДОК-1998 (Васильків) — 1:0 Гол - (Павленко, 80).

Арбітри Федорук — Мельнчиенко, Величко. Спостерігач арбітражу Шельменко.

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — ФК КАЛИНІВКА — 2:0 Голи - (Рожок, 36, Купрій, 85).

Арбітри Сахно — Якименко, Тонковид. Спостерігач арбітражу Павленко.

ДИНАМО (Фастів) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:1 Голи - (Ходирєв, 69 — Обулор, 24). Нереалізований пенальті: Аверін (Динамо, 81).

Арбітри Скрипник — Каденко, Андреєв. Спостерігач арбітражу Зубавленко.

ДРУЖБА (Мирівка) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 2:3 Голи - (Юзефович, 48, Грищенко, 56 — Сухенко, 7, 20, Продан, 83).

Арбітри Титов — Хіміченко, Ступак. Спостерігач арбітражу Мазуренко.

КОЛОС (Пустоварівка) — НИВА (Бузова) — 0:3 Голи(Сомов, 28, 34, Миколаюк, 30, пн).

Арбітри Кутаков — Дубовий, Подвальний. Спостерігач арбітражу Куб’як.

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ДЕНГОФФ (Денихівка) — 2:5  Голи - (Возний, 48, 90+1 — Третяк, 6, 71, Марійко, 51, Ткаченко, 78, 90+3).

Арбітри Підпалий — Данильченко, Волинець. Спостерігач арбітражу Родіоненко.