Київ, Спортивний комплекс «Чемпіон»

prihod                :      logo dengoff

3               12

ПРИХОД              ДЕНГОФФ

Це 6-й матч суперників, а тур 7-ий, тому що в лізі грає 9 команд і кожна команда пропускає якийст тур.
"Приход" не став грати від захисту, це ще могло врятувати команду від поразки з великим рахунком. То команд грали у футбола, а не мучались. За «Приход» грало 6-ть футболістів, а за «Денгофф» 9-ть. Однак сумарна вага команд мало відрізнялась, тому надовго палива у «Прихода» не висточило.
Це видно з хронології забитих м’ячей.
3' Заремба Костянтин забиває з передачі Поліщука Ігора (Приход)
3' Бамба Бурейма пас від Рогульчика Артема (Денгофф)
9' Слєпак Юрій виводить «Приход» уперед, рахунок 2-1 (Приход)
9' Ключик Андрій забиває з пасу Рафальського Ярослава, рахунок 2-2 (Денгофф)
11' Рогульчик Артем закатує мяча у ворота з пасу Гаврилюка Ярослава, рахунок 2-3 (Денгофф)
15' Рустамов Тимур, з пасу Рогульчика, душею атаки «Денгоффа» був воротар Сергій Семено, котрий ліквідував небезпеку біля своїх воріт, перешов на половину «Прихода» і зробив кілька влучних загострюїчих передач, рахунок 2-4 (Денгофф)
19' Поліщук Ігор, після кутового від Микити Каталога, рахунок 3-4 (Приход)
25' Рогульчик Артем з пасу Тімура Рустамова, рахунок 3-5 (Денгофф)
26' Марійко Артур, асіст  Рафальського, 3-6 (Денгофф)
30' Рафальський Ярослав, асіст Антура Марійко, 3-7 (Денгофф)
35' Бамба Бурейма, пас від Рогульчика Артема (Денгофф), 3-8
35' Рустамов Тимур, Семено викідає мяча Тімура, той на Бамбу, котрий прострілює вздовж воріт, і гол, 3-9
36' Корнєйко Ігор з передачі Рогульчика, рахунок 3-10
38' Андрій Ключик після пасу Артура Марійко, 3-11
40' Рогульчик Артем з пасу Ярослава Рафальського, 3-12