Олександр Кондауров, 34’ (Фурія) 3-2
Олександр Гаврилюк, 35’ (Денгофф) 3-3
Олександр Гаврилюк, 35’ (Денгофф) 3-4
Артем Логойко, 40’ (Денгофф) 3-5

К 3-му туру вже всі зрозуміли, що виграти у СК «Денгофф» неможливо. У команди значно більший рівень професійного підходу до справи і вищий рівень футбольної майстерності. Це безумовний фаворит на золото у Вищій лізі Східної конференції. Програти Денгофф може коли зірки будуть не так розташовані. Дивлячись на рахунок, однак не бачивши гру, може скластися враження, що гра була дуже уперта. Так і було тількі упиралася одна команд Фурія, ще на рахунок вплинуло, що у воротах Денгоффа стояв захисник Логойко. Гра проходила з відчутною перевагою Денгоффа, Фурія шукала свої шанси у контратаках, і досить вдало. Перша відкрила рахунок, вийшла у перед 3-2, а через хвилину «поховав» Фурію Гаврилюк забив за хвилину 2 голи. Ярослава і було визнано кращим гравцем матчу. Ви також можете побачити увесь матч.