Тур 22. Ронін Денгофф 1-3. Лицарі сильніше Самураїв

in Тур за туром
Почнемо, з передісторії, гра першого кола закінчилася зрахунком 4-0 на користь "Денгофф", голи забивали Рогульчик, Бровко, Васильченко, Дацюк. На попередню гру 21-го туру з с «Межигір’ям» команда «Ронін» не приїхала. Причини фінансові, і як наслідок відсутність транспорту для виїзду на гру. Матч з «Денгоффом» для «Роніна» домашній. Чому у СК «Денгофф» всі були впевнені, що гра відбудеться, тому, що знали поїздку супротивника профінансують конкуренти «Денгоффа» за чільні місця у Чемпіонаті Києвської області, а вразі втрати балів «Денгоффом» будуть ще преміальні.
Що ж то за клуб такий «Ронін». Слово, це японське, у  вікіпедеї, Ро́нін (яп. 浪人, 牢人, «поневірянець, бродяга, волоцюга.») — термін для позначення суспільного невдахи в Японії.
— у VIII — ХІІ ст. безпритульнийабо утікач, що покинув постійне місце проживання й блукає де-інде;
— у XI — ХІХ ст. воїн, що втратив роботу і заробіток (внаслідок смерті або опали пана), і поневіряється, блукає;
— у XVI — ХХ ст. безробітний; особа, що поневіряється у пошуках роботи;
— у ХХ — ХХІ ст. особа, не склала вступні іспити до університету або місця роботи, й лишилася безробітною.
Клуб пов’язує себе з самураями і лого має відповідне. Назва «Ронін» набула поширення після виходу у світ у 2013 році американського фентезійного бойовика «47 Ронін» (англ. 47 Ronin), режисера Карла Рінша. Кому цікаво сам знайде, де подивитися. А поки цей «Ронін» скоріше за все невдаха.
Команду, ну як команду, 11 футболістів, привезли. Гра почалась з запізненням на півгодини.
Хлопці з «Роніна» бились за результат, при цьому показували достойний футбол, буде прикро якщо команда пропаде. Мене здивувало, що «Денгофф» не мав перемоги у повітрі і підбори частіше вигравали футболісти «Роніна».
Однак, поступово, футболісти «Денгоффа» прилаштувались до швидкої гри «Роніна», і Господарі поля моментів не мали, а забили. На 28 хвилині, після несильного удару півзахисника Литвишко, м’яч вдарився об купину, а воротар Олександр Григоренко, “на розслабоні” відбив м’яча у ворота. «Ронін» вже попереду, 1-0.
«Денгофф» почав, по-справжньому, тиснути. Атакують усі, оборонець Тимур Рустамов пробиває з кутку карного майданчика і воротар «Роніна» пропускає у ближній кут, да ще під рукою. Я вважаю, і тут свою ролю зіграло нерівне поле. Рахунок зрівнено, 1-1. Це була 41 хвилина.
Після перерви швидкість у більшості гравців «Роніна» зменьшилась, а «Денгофф» замінами перебудував свою гру, і на протязі однієї хвилини забив двічи.
На 59 хвилині, швидка контратака, довгий, верховий вертикальний пас на Павла Дацюка. А далі все класно, прийом на груди, скидка собі уперед і удар за комірець воротарю, і «Денгофф» попереду, 1-2.
Не минуло і 60 секунд, як схожий на удар Литвишко, виконав Андрій Чепурний, воротар м’яча не дістав, і м’яч вкотився у ворота біля штанги. 1-3.
Останні 30 хвилин точилася вперта боротьба. Однак моменти забити були кращими у «Денгоффа».
Дуже вагомий внесок, зробив фанатський десант з Денихівки. А футболісти зробили подарунок президенту клубу Олегу Вікторовичу Балагурі до дня народження.
Трохи статистики і відео огляд матчу.
Чемпіонат Києвщини з футболу. 22 тур
РОНІН (Лісне) — ДЕНГОФФ (Денихівка) — 1:3
9 жовтня, субота, 15:30. Шпитьки, стадіон «Колос».
Голи: Литвишко, 28 — Рустамов, 41, Дацюк, 59, Чепурний, 60.
 Арбітри Сахно — Ступак, Гринь. Спостерігач арбітражу Шельменко.
СК Денгофф: Головний тренер Олександр Собкович, старший тренер Олег Агеєв, тренер-консультант Роман Санжар.
СТАРТОВИЙ СКЛАД:
№23 Григоренко Олександр, №8 Рустамов Тимур, №4 Лагойко Артем, №14 Дмитренко Олег, №15 Гаврилюк Ярослав, №5 Солонина Євген, №6 Чепурний Андрій, №77 Рогульчик Артем, №11 Васильченко Денис, №9 Дацюк Павло, №16 Бровко Ігор.
ЗАПАСНІ:
№1 Тищенко Станіслав, №18 Ткаченко Роман, №88 Рудика Антон, №7 Воробей Роман, №3 Касабуцький Дмитро, №22 Захарченко Костянтин, №10 Марійко Артур.

Результати 22-го туру. 9 жовтня 2021.

СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 0:0.
Арбітри Титов — Резнік, Близнюк. Спостерігач арбітражу Куб’як.
ДИНАМО (Фастів) — ДРУЖБА (Мирівка) — 0:4 (Панічев, 16, 39, Кучинський, 22, Правук, 31).
Арбітри Федорук — Крайсвітній, Іващенко. Спостерігач арбітражу Лісенчук.
ДЖУНІОРС (Шпитьки) — КОЛОС (Пустоварівка) — 1:0 (Бондаренко, 90).
Арбітри Кутаков — Близнюк, Резнік. Спостерігач арбітражу Куб’як.
ЮНІОР (Макарів) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 0:1 (Орлюк, 24).
Арбітри Задиран — Дубовий, Величко. Спостерігач арбітражу Мазуренко.
РОНІН (Лісне) — ДЕНГОФФ (Денихівка) — 1:3 (Литвишко, 28 — Рустамов, 41, Дацюк, 59, Чепурний, 60).
ГОРОДОК-1998 (Васильків) — НИВА (Бузова) — 0:4 (Головатенко, 18, Сомов, 23, пн, 36, Сокол, 70).
Арбітри Грицай — Дудка, Настусенко. Спостерігач арбітражу Чепіль.
ФК КАЛИНІВКА — КУДРІВКА (Ірпінь) — 2:4 (Євдокимчик, 51, Сек, 90+4 — Сухенко, 35, Проневич, 41, Іващик, 54, Нагорний, 60). Нереалізовані пенальті: Краснопір, 33 — Лещенко, 22.

Арбітри Шевель — Андреєв, Кононов. Спостерігач арбітражу Родіоненко.