Грати у меншості, для Денгоффа звично. Калинівка не встояла.

in Тур за туром

20 tour art

Чим для «Денгоффа» була ця гра, завдання одне не втратити бали у боротьбі за високе місце у Чемпіонаті Київщини. У таблиці команди розділяло 17 балів, Денгофф з 44 балами на 3 сходинці, Калинівка з 25 балами на 7-ій. Однак «Калинівка» грає на своєму полі, яке є дуже специфічним. Вкинути м’яча з-за бокової до 11 метрової позначки і далі, це дуже просто, тому, що поле дуже вузьке. Останній матч між командами відбувся 15 травня 2021 року у Денихівці, де «Калинівка» пручалася увесь перший тайм, а у другому футболісти «Денгоффа» забили 4-ри гола. Це були Павло Дацюк, Роман Воробей і двічі Сергій Третяк. На цю гру Третяк є у складі, однак починає гру на лаві запасних, не дуже добре почувається. Роман і Павло у стартовому складі.

Калинівка намагається забити вже на перших хвилинах, однак спроби зім’яти денихівців є марними, воротар Ставицький і оборонці на висоті. Переваги Калинівка не має, тільки дальні постріли турбують воротаря. Ставицький витягнув один м’яч з «9-ки».

А ось і розв’язка, у стрімкий контр атаці Павло Дацюк, ще на своїй половині віддає на Воробья, той пасує Бровку на фланг, коротка пауза, навіс у воротарський майданчик і Артем Тищенко скидає м’яча  Дацюку, і м’яч у нижньому кутку воріт.

Ніщо не передбачало біди Денгоффу, однак на емоціях воротар Ярослав Ставицький піддався на провокацію 22-го номера Господарів, отримав вилучення, а була тільки 32-га хвилина гри. Воротаря Семено не було на грі з невідомих мені причин. На всяк випадок, був запасний воротар 46-річний Станіслав Тищенко, котрий вважав це формальністю,  і форму залишив у роздягальні. Скажу, Тищенко на досвіді зберіг ворота «сухими».

А гравці у полі в 10-ох забили, спрацював високий пресинг, Бровко відібрав м’яча і хоча його збили з ніг встиг віддати м’яча Дацюку у карний майданчик, а вже Павло обвідним ударом точно у кут вцілив, рахунок став 2-0 на користь Денгоффа.

Всі грали добре, не можна когось відмітити. Скажу так не краще за інших, а краще за свої попередні матчі зіграли Воробей, Гаврилюк і Лагойко.

Другі претенденти на призові місця теж виграли, нас чекає важкий фініш.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2021
20 ТУР. 25 вересня, субота

СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 1:2 (Мельник, 82, пн — Продан, 32, Кацитадзе, 79).
Арбітри Федорук — Дашко, Хіміченко. Спостерігач арбітражу Чепіль.
ДЖУНІОРС (Шпитьки) — ДИНАМО (Фастів) — 3:0 (Сікорський, 10, Шевчук, 68, Бондаренко, 79).
Арбітри Кузовлєв — Хіміченко, Дашко. Спостерігач арбітражу Чепіль.
ЮНІОР (Макарів) — ДРУЖБА (Мирівка) — 0:3 (Головко, 61, 70, Недоля, 87).
Арбітри Буглак — Дудка, Казмірчук. Спостерігач арбітражу Гриценко.
РОНІН (Лісне) — КОЛОС (Пустоварівка) — 1:1 (Нечай, 66 — Шевченко, 90+1).
Арбітри Шевель — Настусенко, Усова. Спостерігач арбітражу Скрипак.
ГОРОДОК-1998 (Васильків) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 1:3 (Півень, 61 — Шокун, 11, Гончарук, 58, Вознесенський, 85).
Арбітри Титов — Чернишов, Андреєв. Спостерігач арбітражу Карпина.
ФК КАЛИНІВКА — ДЕНГОФФ (Денихівка) — 0:2 (Дацюк, 17, 58). Вилучення: Ставицький (Денгофф, 32).
Арбітри Задиран — Віженко, Капран. Спостерігач арбітражу Дуніхін.
СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — НИВА (Бузова) — 0:3 (Скепський, 25, Зуєвич, 52, Миколаюк, 90). Вилучення: Загалевич (Нива, 60).
Арбітри Скрипник — Дубовий, Матяш. Спостерігач арбітражу Родіоненко.