в Чемпіонат Києва. Вища Ліга
6 тур чемпіонату Києва з футболу.
10 жовтня 2021, 12-00. Стадіон Енергія, Вишгород, Київська область.
ФК "ЧАЙКА" - "ПЕРЕМОЖЕЦЬ СК ДЕНГОФФ" 2: 2
Головний арбітр - Олег Парасунько, Асистенті арбітра - Богдан Липка, Вадим Істомін.

Голі забівали, за "Чайку" - Кемфор Харіс та Єгор Шкурат, за "Переможець -СК Денгофф" Роман Воробей (з пенальті) та Тимур Рустамов.

Склад команди «Переможець-СК Денгофф». Стартовий склад: Станіслав Тищенко - воротар, Касабуцький Дмитро, Рафальський Ярослав, Солоніна Євген, Гаврилюк Ярослав, Ключик Андрій, Воробей Роман, Захарченко Костянтин, Марійко Артур, Васильченко Денис, Ткаченко Роман.
Запасні: Чепурний Андрій, Рудика Антон, Рустамов Тимур, Бровко Ігор, Логойко Артем, Самойленко Олександр, Рогульчик Артем.
На тренерський лаві: старший тренер - Олег Агеєв, тренер-консультант - Роман Санжар.

Господар поля «Чайка» у присутності своїх уболівальників намагалася, у будь-яку ціну, одержати перемогу. Тому не цуралися чинити постійний тиск бригаду рефері, в основному взагалі без причини. Глядачі також не відставали. Головний арбітр — Олег Парасунько намагався судити за правилами, помилився один раз на користь Чайки, коли зарахував другий гол, тому, що там був безперечний напад на воротаря у воротарському майданчику. А за команду "Переможець SC Dengoff" у воротах стояв Станіслав Тищенко, котрому за 45. "Переможець SC Dengoff" після цього програвав 0-2, зрівняв рахунок, однак дотиснути Чайку не вдалось.

Гра проходила у такій послідовності:
З 1-ої до 13-ої хвилини, Денгофф атакує і марнує дві нагоди відкрити рахунок.
   13 хвилина, позиційна помилка захисту «Переможця Денгоффа» на фланці, простріл  і перший на м’ячі біля задньої штанги Кемфор Харіс, 1-0 попереду «Чайка». І команда святкує взяття воріт.
Потім «Чайка» провела дві комбінації, котра сама і зіпсувала.
   27 хвилина, Єгор Шкурат стрибає з розгону у корпус воротаря Станіслава Тищенко, той роняє м’яча у сітку. Напад відбувся у воротарському майданчику. Було явне порушення правил. Цей гол мав реальний вплив на кінцевий рахунок зустрічі. Вкрав перемогу у команди "Переможець SC Dengoff". 2-0 на користь ФК «Чайка».
   Рома Воробей, з середньої відстані, виконує карний удар, не б’є по воротах, а робить пас верхи у боротьбу, перший на м’ячі Дмитро Касабуцький, щоб завадити йому воротар Руслан Карнаушенко б’є його у голову кулаком. Касабуцькому лікар надає допомогу, а суддя призначає 11-тиметровий удар. І на 32-й хвилині, досвідчений Роман Воробей впевнено забиває, розвівши м’яча і кіпера по різним кутам, однак, суддя помітив якесь порушення, і просить повторно виконати удар. Роман б’є у той же кут, тільки ще точніше і воротар не достає м’яча, хоча вгадав куди стрибати. Програємо 1-2, це вже веселіше чім було, а грати ще і грати.
   Далі грали так, що рахунок міг змінитися у будь-який бік. Мені здалося, що арбітр, розуміючи свою помилку у першому таймі, був трішки поблажливішим до нашої команди.

І от, на 74–і хвилині Артем Рогульчик виконує штрафний метрів так з 26, з точки перпендікуляної  лінії воріт у центрі, б’є потужно, м’яч відскакує від поля у груди воротаря, зафіксувати м’яча воротар Карнаушенко не зміг, а от Тимур Рустамов зміг головою відправити «круглого» у сітку. Рахунок став рівним, 2-2. Два голи після стандартів.

А була можливість пропустити ще, тому краще нічия на виїзді з сильною командою, чим поразка. Особливо враховуючи, той факт, що попередня гра для абсолютної більшості наших гравців закінчилась 18 годин тому.