Матч, що зробив «Денгофф» Віце-Чемпіоном

Чемпіонат Київщини-2021. 25 тур. 30.10.21
Стадіон "Денгофф-Арена".

Денгофф (Денихівка) - Динамо (Фастів)  5-0

Склади Команд
Денгофф (Денихівка)
Стартовий склад: №23 Григоренко Олександр, №13 Ключик Андрій, №15 Рудика Антон, №8 Рустамов Тімур, №5 Солонина Євген, №4 Лагойко Артем, №14 Дмитренко Олег, №33 Гаврилюк Ярослав,№17 Третяк Сергій, №16 Бровко Ігор, №77 Рогульчик Артем
Запасні: №12 Ставицький Ярослав, №22 Захарченко Костянтин, №7 Воробей Роман, №3 Касабуцький Дмитро, №10 Марійко Артур, №11 Васильченко Денис, №6 Чепурний Андрій, №9 Дацюк Павло,
Головний тренер: Собкович Олександр.
Динамо (Фастів)
Стартовий склад: №1 Багдасаров Олексій, №7 Ходирса Дмитро, №3 Цап Сергій, №20 Ахмаду Кельвін, №6 Киселев В’ячеслав, №14 Петрина Валентин, №8 Сімяшенко Михайло,
№5 Приходько Назар, №17 Кемфор Харіс,№13 Олішанський Назар, №4 Крістіан Афуваре Абіола.
Запасні: №12 Корецький Сергій, №11 Аверін Андрій, №19 Мірзаходжієв, №10 Олег Гончаренко, №9 Вахед Ахмед
Тренер: Сірохін Максим

Передмова до матчу. Футболісти Денгоффа і прихільники команди були до матчу дуже спокійніі не мали сімніву,що матч закінчиться їх перемогою. Всі знали ціну матчу.
Так трапилося, що звичайна гра 25-го туру Чемпіонату Київської області між командами «Денгофф» (Денихівка) і «Динамо» (Фастів) мала вагоме значення для розподілу призових місць у турнірній таблиці, між «Денгоффом», «Дружбою» (Мирівка) і «Джуніорс» (Шпитькі), для «Ниви» (Бузова) теж бажана була перемога «Динамо». Тож, по неофіційній інформації, за відібрані бали у «Денгофф», «Динамо» мало отримати преміальні.
А, як може, аутсайдер грати проти одного з лідерів на його полі, коли дома були розбиті з рахунком 1-5. На що сподіватися: жорстка гра на межі і за межею фолу, шалена самовіддача, тиск на суддів з лави, симуляції, везіння. Так «Динамо» і діяло.
І нарешті, про саму гру. З першої хвилини «Денгофф» захопив ініціативу, а голів не було, і за такою грою матч міг би закінчитися без голів. При значній перевазі мати 4-х захисників було не потрібно, тому Собкович міняє Рустамова на Марійка, вже на 33-й хвилині. Гра змінилась, однак 10 хвилин, це не втілювалося у голи. Поки на 43- хвилині, не спрацювала оригінальна домашня заготівка, при виконанні карного удару (на відео 2.55). Подивіться на цю комбінацію. У м’яча №14 Олег Дмитренко, що відбувається у карному майданчику всі чекають навіс у район дальньої стійкі, у тому числі воротар. Футболіст «Динамо» який невідомо нащо стоїть один у стінці, в останню мить показую на №16 Ігоря Бровка, що стоїть праворуч. Ігор відволікав увагу від напрямку передачі. Передача виконується одночасно з ривком №15 Антона Рудики на вільне місце. Артем, в один дотик прострілює на ближню стійку. №13 Андрій Ключик знав де відкриватись і заштовхав м’яча у сітку, намагання завадити йому воротаря Олексія Багдасарова були марними. І на 44-й хвилині рахунок було відкрито, 1-0.
З центрального кола Андрій Ключик робить досконалий закид м’яча за спину захисників, першій на м’ячі Артур Марійко, що він робить лівою ногою з першого дотику відправляє «кулю» на голову Сергію Третяку по центру воріт, влучний удар Сергія, і на 54 – хвилині, рахунок 2-0. Добре, що Марійко вже відновився після травм і показує майстерний футбол.
На 58-й хвилині, справу розгрому і надіям на преміальні подовжили, це Васильченко холоднокровно пробив головою по м’ячу, той від штанги відскочив у воротарську площадку, де Ключик у акробатичному стрибку випередив Третяка, і вже рахунок 3-0. А глядачі бажають, щоб Третяк забив і повернув собі лідерство у змаганні стрільців.
І на 67-й хвилині, знов з передачі Марійка, зустрілись м’яч і голова Третяка, 4-0.
Останній п’ятий гол забив Костянтин Захарченко, який вийшов на заміну і добре загострював гру, фінальний рахунок, 5-0.
Зрозуміло, у другому таймі була більш відкрита гра і забити гол або два мали і фастівці. Їм завадило це зробити гра захисту і воротаря, так вже сталося що їм завжди не вистачає уваги. Хлопці ви були «супер».
Ця гра зробила «Денгофф» віце-чемпіоном. Для престижу, з початку, треба виграти у «Дружби», з якою у першому колі зіграли 1-1.